KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294178

nr 1329 4178

Guido Odierna

(1913-1991), Italien

Oljemålning, Capri. Signerad a tergo. Olja på duk, 49x60 cm

Guido Odierna, italiensk bildkonstnär född 1913, död 1991.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 25 maj 2020
kl 18:48:49

Guido Odierna

Läs mer om Guido Odierna